Keller Williams Realty Elite - Carson Sanders
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Pronat e Afishuara

  Shikoni pronat e mia të paraqitura.

  I ri - 581 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  716 S Mitchell Lane, Mustang, OK 73064
  Listing Courtesy Of: Black Label Realty, Collin Dixon
  I ri - 2 105 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1116 Gateway Bridge Road, Edmond, OK 73034
  Listing Courtesy Of: Chinowth & Cohen, Karen Blevins
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1009 NW NW 18th Street, Moore, OK 73160
  Listing Courtesy Of: The Brokerage, Brandon Keener
  I ri - 31 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  612 E Barajas Terrace, Mustang, OK 73064
  Listing Courtesy Of: eXp Realty, LLC, Joshua Meares
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3111 N Glenhaven Street, Oklahoma City, OK 73110
  Listing Courtesy Of: Black Label Realty, Curtis Harris
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  12001 Camelot Place, Oklahoma City, OK 73120
  Listing Courtesy Of: Chamberlain Realty LLC, Teresa Goggins
  I ri - 965 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  4 bd
  3.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1102 Collis Way, Newcastle, OK 73065
  Listing Courtesy Of: Metro Brokers Ok/Skyline, Michelle Wehling
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  4 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  3024 Morning Mist Road, Edmond, OK 73034
  Listing Courtesy Of: Keller Williams Central OK ED, Randall Gantz
  I ri - 1 orë
  Open House
  Tur Virtual
  3 bd
  4.0 ba
  metra katrorë
  ac
  13313 Oakcliff Road, Oklahoma City, OK 73120
  Listing Courtesy Of: Community Real Estate, Sarah C. King
  I ri - 332 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  5 bd
  5.0 ba
  metra katrorë
  ac
  1601 Morning Star, Edmond, OK 73034
  Listing Courtesy Of: Hamilwood Real Estate, Heather Sizemore
  My Blog (Buyers Guide)

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Carson Sanders
  Numri i licencës: 200415

  Celular
  Zyrë
  Contact Me
  c0q2hfjjr7sj0idjg43g.png
  Keller Williams Realty Elite
  5629 N Classen Blvd Oklahoma City, OK 73118
  Zyrë

  Carson Sanders
  Real Estate Consultant 200415
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.